O mne

Som Andrea Fabianová

 homeopatka, terapeutka, detoxikačná sprievodkyňa. Transformačná učiteľka nového zdravého životného štýlu.

 

25 rokov som pracovala v korporáte ako asistentka, kde som sa vyškolila fungovaniu v systéme.  Vzdelala som sa v oblasti financií, všeobecnej ekonomiky, trocha aj účtovníctva ale hlavne v oblasti  sebarozvoja. Mám dve dospelé deti, partnerský vzťah, rodinu, priateľov a veľa osobných záľub.  Hlavnú pozornosť som však venovala vzdelávaniu v oblasti alternatívnej medicíny. Nekončiaci proces učenia sa a objavovania odpovedí na otázky „Prečo?“ a „Kedy toto skončí?“ ma priviedlo pred pár rokmi k realizácií a tvorbe Centra Svet možností. Kde som organizovala rôzne prednášky, kurzy, workshopy z oblasti zdravia, ezoteriky a osobnostného rozvoja. Súčasťou bolo aj poradenstvo a konzultácie. Vďaka čomu sa moja životná cesta skrížila s veľmi úžasnými ľuďmi, novými učiteľmi a životnými priateľmi.

 

 

 

Moja životná filozofia

Minulosť je pre mňa, všetko čo už bolo. Nemôžem ju ovplyvniť a už skončila.
Minulosť ma pretvára a utvára moje hodnoty, presvedčenia, zvyky a návyky. Ak ju pochopím, príjmem ju za vlastnú a následne jej prestanem venovať pozornosť začínam žiť v prítomnosti.
Prítomnosť je jediná možnosť, kde žijem, tvorím, som. Tak ako v minulosti ani v budúcnosti neviem žiť. Prišla som sem na tento svet, aby som prijala všetko. Všetko také aké je, bez posudzovania, bez pridávania váhy v dobré alebo zlé.

Môžem vám ukázať cestu, ktorou som už prešla. Naučím vás len to, čo som už pochopila, prijala a následne sa toho nepustila.

Toto je v skratke moja filozofia, ktorú žijem a ponúkam. Môžete sa mnou inšpirovať, keď vám prerozprávam svoje príbehy.

 

Môj osobný príbeh na ceste ku zdraviu

Do svojej 50 som od detstva trpela po kliešťovej encefalitíde nejedným závažným aj ľahším ochorením. Ako napr. ochrnula som, bola som v kóme, postupne prišli autoimunitné ochorenia, astma, intolerancia na veľa potravín, zvracanie, časté putovné zápaly ako zápaly močových ciest, bolesti chrbátu, časté silné migrény a nakoniec Tetania. Moje telo už nikdy nebolo také, ako keď som bola dieťa.  Pravidelne sa opakujúce bolesti hlavy a celého tela ma priviedlo k závislosti na liekoch proti bolesti.

Prešla som si rôznymi liečiacimi systémami či už klasickou medicínou a postupne aj alternatívnou medicínou. Všetky tieto systémy mi na chvíľu uľavili ale stále to nebola tá zmena, ktorá by mi navrátila ZDRAVIE.  Niektorými systémami som len prešla ako klient a niektoré som vyštudovala.

Ako jedno veľké svetieľko, na mojej životnej ceste, sa stala HOMEOPATIA. Veľa ma naučila a podporila vždy, keď som potrebovala posilniť. Naučila som sa pomáhať iným ale vždy to ešte nebola tá radikálna zmena a sila.


Na jeseň 2020 som sa stretla s firmou The ROOT BRANDS
z Nashville z USA.

Firmu prezentuje: 

DR. Christína Rahm, Clayton Thomas a DETOXIKÁCIA.

 

Informácie mi začali dávať zmysel. Hlavne na svojej ceste ku zdraviu som pochopila, ako je DETOXIKÁCIA dôležitá, ak chceme vyriešiť príčinu poškodenia zdravia.

Komunitný spôsob vzdelávania a práce som privítala ako jeden z benefitov pri spolupráci s firmou TheROOTBrands. Začala som informácie aplikovať na sebe. Inšpirovala som sa príbehom Dr. Christiny, ktorá produkty vyvinula a patentovala na základe vlastných zdravotných problémov. V sebadisciplíne som každý deň prekračovala hranice bolesti a súčasne radosti, ako sa mi opravuje fyzické telo. Každý deň mám viacej a viacej vlastnej energie. To ako sa môžem spoľahnúť na vlastné telo, bola pre mňa tá najväčšia zmena.

 

 

Môžem Vám pomôcť?

Je ten správny čas?
Som ten správny človek?
Chcete sa inšpirovať a niečo nové naučiť?
Chcete byť zdravý,  radostný a úspešný?

 

Môžeme sa vydať na cestu. Pomenujeme si príčinu OCHORENIA, BOLESTI, DEPRESIE ALEBO SMÚTKU. Aby nastala zmena. Mohlo prísť zdravie, harmónia, hojnosť a úspech.

 

Pýtate sa ako?

Ponúkam NÁSTROJE, ktoré Vás naučím žiť.
Nastavíme VÝŽIVU, ktorá podporí telo.
Upraceme v hlave, vymažeme staré nefunkčné programy a spoločne nájdeme radosť.

Použijeme rôzne nástroje ako je vedomý DETOX, homeopatia, psychoterapia, vedomý regres, bylinky a hlavne rozhovor. Prostredníctvom dlhoročného štúdia rôznych smerov, vlastných skúseností a vedomej práce s bolesťou tela a duše, odpovedám na otázky a privádzam klientov k príčine ochorenia . Ako učiteľ sprevádzam a učím, ako zapracovať tieto odpovede do bežného života.

Ak bude potrebné, môžem vás na určitý čas sprevádzať na vašej ceste.
V trpezlivosti vypočujem všetko čo je potrebné, aby bolo vypovedané.

Som tu pre Vás.

 

 

Video