Detoxikácia s ROOT

„Naša hlavná filozofia je vyriešiť príčinu“

Partner s ktorým spolupracujem a používam produkty pri detoxikovaní –  je to firma the Root Brands  za ktorou stojí:

 

Dr. Christina Rahm PhD, EdD, PsyD, MSvývojár produktov.
Absolvovala postdoktorandské štúdium na Harvardskej univerzite, získala certifikáty v odbore výživa a farmaceutický manažment na Cornell University. Pôsobila na pozíciách ako Chief Scientific Officer, predseda predstavenstva pre lekárske vedy a klinické vedy, hovorkyňa a laborantka pre spoločnosti ako Pfizer, Johnson & Johnson, Jansen, DCZ Healthcare, Biogen, Idec, Alexion a Root Wellness.
Po boji s lymskou boreliózou vo svojich dvadsiatich rokoch a s mnohými záchvatmi rakoviny až do dnešného dňa sa doktorka Christina venuje objavom v oblasti wellness a zdravie. Jej úspechy ako medicínskej, klinickej a výskumnej vedkyne hovoria samy za seba. Dnes sa zameriava na farmaceutický, nutraceutický, biotechnologický a environmentálny sektor.

 

Clayton Thomas – zakladateľ spoločnosti.
Posledných 16 rokov sa Clayton zameral na detoxikačné a výživové doplnky a podnikateľské aktivity.

Clayton je odborníkom v mnohých aspektoch wellness priemyslu: predaj, distribúcia, vývoj receptúry, poradenstvo a výroba. Teraz je považovaný za architekta úplne nového obchodného modelu: ROOT komunity ako nového druhu platformy pre sociálne siete. Jej poslaním je zlepšovať svet prostredníctvom vedeckých a podnikateľských inovácií.

 

 

PREČO SÚ ROOT PRODUKTY BEZKONKURENČNÉ❓

Najdôležitejší produkt firmy ROOT, vlajková loď je CLEAN-SLATE. Je to patentovaná zmes zo Zeolitu (upravené na kyselinu ortokremičitú). Bol Dr. Christínou Rham vytvorený so záperom detoxikovať, čistiť telo do hĺbky bunky od toxínov, vírusov, plesní a baktérií. 

Kyselina ortokremičitá, tiež známa ako rozpustný kremík alebo monomérny oxid kremičitý, je zlúčenina obsahujúca kremík, kyslík a vodík. Je to forma kremíka, ktorá sa ľahko vstrebáva do tela. Bežne sa vyskytuje v potravinových zdrojoch.

Predpokladá sa, že kyselina ortokremičitá má rôzne potenciálne zdravotné účinky vrátane ochrany pred enviromentálnymi toxínmi zo životného prostredia. ODSTRAŇUJE ťažké kovy a toxíny z tela ✅

👉PODPORA DETOXIKÁCIE:
Predpokladá sa, že kyselina ortokremičitá posilňuje prirodzené
detoxikačné procesy. Predpokladá sa, že má schopnosť viazať a neutralizovať niektoré toxíny, ťažké kovy a škodlivé látky, čím uľahčuje ich vylučovanie z tela.🌱✅

👉PODPORA ZDRAVIA TKANÍV :
Kyselina ortokremičitá je dôležitým prvkom pre udržanie zdravia
spojivových tkanív, ako sú koža, vlasy, nechty a kosti. Podporou zdravia a integrity týchto tkanív by kyselina ortokremičitá mohla potenciálne pomôcť pri ochrane tela pred vonkajšími vplyvmi,
toxínmi, ktoré môžu poškodiť pokožku a iné tkanivá.🌱✅

👉NAPOMÁHA DETOXIKAČNÝM ORGÁNOM:
Niektoré výskumy naznačujú, že kyselina ortokremičitá môže podporovať pečeň, obličky a iné orgány, ktoré sa podieľajú na detoxikácii. Tým, že pomáha týmto orgánom pri ich funkcii môže kyselina ortokremičitá zvýšiť schopnosť tela spracovávať a odstraňovať toxíny.🌱✅

🩸OCHRANA PRED ŽIARENÍM

👉 VÝMENA A ABSORPCIA IÓNOV:
Kyselina ortokremičitá má
trojrozmernú štruktúru s voľnými dutinami a kanálmi.
Tieto priestory môžu pojať a zachytiť určité ióny vrátane
RÁDIOAKTÍVNYCH iónov. Teoreticky by štruktúra kyseliny ortokremičitej mohla umožniť absorbovať a zachytávať rádioaktívne častice, čím sa zníži ich pohyblivosť a
potenciálna škodlivosť ✅🌱

👉 SELEKTÍVNA ABSORPCIA :
Kyselina ortokremičitá má vyššiu afinitu k určitým iónom, ako napríklad cézium a stroncium, čo sú RÁDIOAKTÍVNE izotopy, ktoré sa môžu uvoľniť počas jadrových havárií alebo udalostí. ☠️💀 Selektívnou absorpciou týchto izotopov by kyselina ortokremičitá mohla potenciálne znížiť počet
škodlivých rádioizotopov, ktoré sa dostanú do tela. ✅🌱

👉RADIAČNÉ TIENENIE: Kryštalická štruktúra kyseliny ortokremičitej môže tiež
mať potenciál rozptyľovať a absorbovať ionizujúce žiarenie
do určitej miery. To by mohlo znížiť intenzitu vystavenia žiareniu,
najmä ak sa minerál používa v hustých alebo koncentrovaných formách.✅🌱

🆘
Pomôžte sebe a svojim milovaným ochrániť sa alebo
ODSTRÁNIŤ PRÍČINU OCHORENIA OD KOREŇA

 

 

Produkty sa namiesto leukoplastu zameriavajú na základnú príčinu ochorenia. Využívajú silu prírody, aby nám pomohli žiť zdravší a šťastnejší život.

Krátke a výstižné video s vysvetlením misie spoločnosti ROOT (koreň). Vysvetlenie, prečo práve touto cestou ide spoločnosť pod vedením Dr. Christiny Rahm a Claytona Thomase.
Prečo vytvára produkty, ktoré sú na tejto ceste ku zdraviu, tak veľmi nápomocné 😇

 

Detoxikácia pomocou produktov  „TRINITY“

3.) Restor

 

1.) CLEAN-SLATE – Je to vlajková loď na ceste detoxikácie. Clean Slate je odvodený z patentovaného procesu extrakciou biologicky dostupného oxidu kremičitého. Z najsilnejšieho vulkanického minerálu prírody (zo zeolitu). Okrem toho sa pridáva vitamín C. Receptúru ​​Clean Slate vyvinula Dr. Christína tak, aby bezpečne pomáhal prirodzenej schopnosti tela a odstraňoval toxíny a ťažké kovy v tele. A to dokonca aj z mozgových tkanív. Vyčistí systémy, ale tiež umožní telu, aby sa samo začalo čistiť a vytvorilo lepšie prostredie.

Funkcie:
– odstraňuje toxíny
– pomáha pri znižovaní zápalov v tele
– podporuje vstrebávanie živín
– obsahuje zeolit a vitamín C

2.) ZERO-IN produkt Zero-In obsahuje množstvo vysoko kvalitných ingrediencií, menovite: kurkuma, extrakt z borovicovej kôry, N-acetyl-L-tyrozín, semiačok aksamietnice, kofeín zo zeleného čaju a vitamín D3.

Výhody:
Pomáha podporovať KOGNITIVNE FUNKCE
Pomáha podporovať MENTÁLNU AKTIVITU
Pomáha zvýšiť hladinu DOPAMINU
Zero-in vám pomôže dostať sa preč z mozgovej hmly a do čistého videnia. Zvyšuje duševnú bystrosť. Je to prirodzená alternatíva k syntetickým stimulantom.
Pomáha podporovať zvýšenú mieru pozornosti a koncentrácie prostredníctvom prirodzeného, ​​patentovaného mozgového vzorca.
Podporuje zdravú funkciu mozgu a sústredenie, pričom zlepšuje prísun kyslíka do buniek a zvyšuje hladinu dopamínu až na 14 hodín.

 

 

 

3.) RESTOREZloženie: Olej z čierného kmínu, Citrusový extrakt, Jablčný ocet, Buddhovo ovocie, Aloe vera, Kurkuma, Resveratrol z krídlatky japonskej, Malinové ketony, D- Ribosa, Organická trstinová šťava, Kyselina citronová, CMC (celulozová) guma, Xanthanová guma.
Jeho hlavná myšlienka je NA OCHRANU A REGENERÁCIU MIKROBIOMU. Obsahuje probiotiká a prebiotiká.
Pôsobní na ničenie plesní, parazitov, pričom podporuje redukciu systémového zápalu a rehabilituje črevá.
Následne má tieto výhody:
· Podpora imunity .
· Podporuje zdravie kostí.
· Podporuje zdravý krvný tlak.

· Poskytuje antioxidačné a protizápalové výhody.

 

Tieto produkty „TRINITY“ pracujú v sinergii. Vyčistia toxické látky , podporia kognitívne funkcie mozgu a podporia mikrobiom.  Na základe tejto sinergie prebieha v tele úspešne detoxikácia. Detoxikácia produktami sa odporúča najmenej na tri mesiace.
Naše telo, aby fungovalo bez zápalových proceov a malo dostatočnú výživu Dr. Christina pripravila aj ďalšie produkty. Produkty zabezpečujú pre telo nielen dostatočnú možnosť a spôsob pre DETOXIKÁCIU ale ďalším benefitom nasledujúcich produkov je to, aby telo  mohlo mládnuť a trvalo udržať zdravie.
Tak ako u človeka je veľmi dôležité DETOXIKOVAŤ aj u zvieratka. Samozrejme aj prijímať správnu výživu v strave. Produkty, ktoré môžu pomôcť byť zdravým našim domácim maznáčikom, či už psíkom, mačičkám, korytnačkám, papagájom alebo i koňom.

 

IMMUNNE (Mitochondria) Defense Schield – kombinácia vitamínov (CD,K2,horčík, kvercetin) spoločne pomáhajú udržať integritu DNA a pomáha k ochrane buniek proti starnutiu a chorobám.

 

GIVE MY BACK MY YOUTH (Vráť mi moje mládie) – zmes kolagenu a kolostra. Posilňuje črevá, cievy, prežiaruje pokožku, posiluje imunitu. Jeden zo stavebných pilierov kože, kĺbov a kostí.

 

NBS – podpora prírodnej bariery.  Obsahuje C, D, ZINOK  na ochranu  imunitného systému pred  infekciami

 

RELIVE GREEN(Návrat zelenej) – obsahuje zeleninu (brokolica, jačmeň, chlorela, psylium, špenát, kapusta, petržlen, aloe vera, čučoriedky, granátové jablko….)   Podporuje vlastnú schopnosť tela čistiť sa a tým spomaľuje proces starnutia a zároveň rozprúdi metabolizmus

SCULPT – bol navrhnutý tak, aby pomáhal telu pri podpore zdravého chudnutia tým, že sa zameriava na zníženie nadmernej kalorickej absorpcie glukózy, potlačenie chuti do jedla a zvýšené spaľovanie tukov. Táto patentovaná zmes, ktorá zahŕňa mnohostrannú patentovanú technológiu, je zameraná na pomoc pri znižovaní kalórií v tele tým, že sa zameriava na reguláciu a kontrolu hladín glukózy v tele a zvyšuje odbúravanie mastných kyselín.

Výhody

 • Pomáha pri zdravom chudnutí
 • Znižuje nadmernú kalorickú absorpciu glukózy
 • Pomáha potlačiť chuť do jedla a znížiť kalórie
 • Zvýšené spaľovanie tukov
 • Pomôcky na reguláciu hladín glukózy
 • Odbúravanie mastných kyselín

CRUSH – je odborne vytvorený tak, aby dodával esenciálne aminokyseliny, ktoré sú kľúčové pre zdravý vývoj svalov, zlepšujú regeneráciu po cvičení a odmeňujú aktívny životný štýl. Podporuje tiež imunitné zdravie a produkciu superoxiddismutázy a glutatiónu, oboch silných protizápalových látok.

Obsahuje tieto zložky:

L-leucín
L-lyzín
L-izoleucín
L-Valín
L-fenylalanín
L-treonín
L-metionín
L-tyrozín
L-cystín
HMB
TetraSOD fytoplanktón
Semená mliečneho bodliaka
Extrakt z hroznových jadierok 95%
Borievka
L-Glutatión

ELLA PURE „RENO“ proti stárnutiu – krém, ktorý vďaka jedinečnej kombinácii fytoplanktónu, na živiny bohatého morského organizmu a kyseliny hyalurónovej, je silným zvlhčovačom, ktorý obnovuje mladistvý jas pleti. 

 • Zvyšuje hydratáciu pokožky 
 • Zvyšuje elasticitu pokožky 
 • Stimuluje rast kožných buniek 
 • Znižuje vzhľad jemných liniek a vrások 
 • antioxidačný booster 
 • Zlepšuje starecké škvrny

PRODUKTY NA DETOXIKÁCIU PRE ZVIERATKÁ

PURE CLEAN PETS – Pure Clean Pets je doplnok, ktorý bezpečne a efektívne odstráni environmentálne toxíny a ťažké kovy z vašich domácich miláčikov. Pure Clean Pets je odvodený od Clean Slate pomocou zmien zloženia, aby bol produkt biologicky dostupnejší pre zvieratá.

ANIGREENS – Anigreens je prebiotický doplnok s vysokým obsahom špeciálnych druhov vlákniny, ktoré podporujú zdravie tráviaceho traktu. Podporuje zdravie priateľských baktérií v črevách, pomáha pri tráviacich problémoch a zápalových reakciách a dokonca posilňuje imunitný systém.

DEFEND YOUR PET –  je doplnok, ktorý pomáha chrániť vaše domáce zvieratá pred starnutím a chorobami. Udržiavanie integrity DNA je kľúčové pre zabezpečenie správnej funkcie buniek. Základné stopové minerály a prvky spolu s ďalšími živinami v tejto patentovanej receptúre môžu pomôcť chrániť vášho domáceho maznáčika pred oxidačným stresom a zápalom.

Longer Lives –  bol vytvorený, aby pomohol životu zvierat. Formulácia Longer Live je zmes peptidu hovädzieho kolagénu a prášku z červenej repy, ktorý pomáha posilňovať srdce, pečeň, kĺby, kosti, kožu a tráviaci systém. Obnovuje ich mikrobióm a aktivuje bunkové zdravie na pomoc imunitnému systému. 

Čističky vzduchu – na krk a do miestnosti. Bez potreby výmeny filtra. 

Technológie

 • FOTOKATALÍZA – proces rozkladu látok pomocou ultrafialového svetla. Spáli vírusy a toxíny. Z tohto dôvodu netreba aby boli filtre.
 • OZONIZÁCIA – je to aktívny kyslík 03 dezinfikuje priestor, rôzne povrchy, čakárne, autá, vlaky, lietadlá
 • JONIZÁCIA – vyrába záporné ionty (sú to vzdušné vitamíny). Spôsobia, že kladné ionty spadnú na zem a budú zničené. Miesta, kde je dostatok záporných iontov sú ihličnaté lesy, vodopády, more. Harmonizujú priestor.

 

Produkty je možnosť si veľmi jednoducho  zakúpiť   cez e-shop.

 

 

„KÚPTE SI TERAZ“

E-shop vyžaduje odporúčací kód