Viac informácii

Radi by ste našli odpovede na svoje životné otázky?

Pozývam vás na spoločnú cestu hľadania a objavovania príčiny. Príčiny ochorenia, disharmónie, psychického a mentálneho zlyhania.

 

 

 

1. Prvý spôsob ako vám môžem pomôcť  je že,  identifikujeme spoločne príčinu ochorenia alebo životného problému (pomocou konzultácie a to osobne alebo online) a to formou DETOXIKÁCIE. Následne nastavíme zdravý životný štýl do vášho denného  života aby ste mohli prejsť na cestu ku zdraviu.

 

2. Druhý spôsob pomoci je cez konzultáciu formou HOMEOPATIE,. Pomocou rozhovoru a dotazníka Vám môžem nastaviť konštitučný liek na podporu imunitného systému a celkovej vitality.
V prípade akútneho ochorenia vám môžem poskytnúť konzultáciu aj doma alebo online. Súčasne vám doručím aj homeopatický liek.

 

 

„Čo ešte potrebujete pochopiť, prijať a pustiť aby ste prešli na cestu zdravia?“
„Čo si potrebujete ešte uvedomiť ? Aké  nesprávne životné nastavenia, presvedčenia, zvyky a návyky potrebujete uvidieť, pochopiť aby vo vašom živote nastala harmónia?“
„Kde ste v detstve urobili negatívny postoj, nahnevali ste sa alebo ste si uložili traumu do tela?“

Vstúpme spoločne na cestu lásky, cestu uvedomenia a prijatia samého seba. Resetovania starých nefunkčných programov. Uvoľňovania všetkého čo nám už neslúži a je pre nás toxické.

 

Objednávam si KONZULTÁCIU

Objednávam si Homeopatickú konzultáciu

Objednávam si Detoxikačnú konzultáciu